تمدید مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت»

http://www.callforpapers.ir/پنجمین کنفرانس ملی کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت، 31 اردیبهشت 1393 به همت دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ محورهای این کنفرانس علمی شامل «تکنیک‌های مدل‌سازی CFD در صنایع شیمیایی (صنایع پلیمری، معدنی، غذایی و دارویی …)»، «کاربرد CFD در سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)»، «جریان‌های چندفازی و واکنش‌دار»، «کاربرد CFD در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی»، «انرژی‌های پاک»، «توسعه روش‌های عددی و اعتبارسنجی شبیه‌سازی‌های CFD»، «شناسایی نیازها و اولویت‌های تحقیقاتی ملی در CFD و ترویج پژوهش کاربردی در CFD» و «لزوم توجه به آموزش‌های تخصصی CFD در مقاطع مختلف دانشگاهی» است.

بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش، مهلت ارسال مقالات به پنجمین کنفرانس که 30 بهمن ماه بود، تا پایان روز شنبه، 17 اسفندماه تمدید شد، همچنین 29 اسفندماه امسال آخرین مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات و اول اردیبهشت 93 آخرین مهلت ثبت نام در این همایش است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://cfd.iust.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 02177240125 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید