قطعی شدن اولین حوزه آزمون چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو

http://www.callforpapers.ir/با همکاری ستاد نانوی دانشگاه شهید چمران اهواز و نهاد ترویجی انجمن علمی شیمی این دانشگاه، اولین حوزه آزمون چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو در شهرستان اهواز استان خوزستان قطعی شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای  علمی پژوهشی کشور ؛ با نزدیک شدن به پایان مهلت ثبت‌نام چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو، تعداد ثبت‌نام شدگان در این مسابقه از 1400 نفر عبور کرده است و استان‌های فارس،‌ تهران، خوزستان، خراسان رضوی، بوشهر و اصفهان به ترتیب بالاترین آمار ثبت‌نام را تا کنون دارا هستند.

طبق اعلام دبیرخانه مسابقه ملی نانو، مناطقی که تعداد ثبت‌نامی‌های آن‌ها در مسابقه بیش از 150 نفر باشد و یکی از نهادهای ترویجی فعال در آن منطقه، شرایط لازم برای برگزاری آزمون از قبیل مکان و نیروی اجرایی را فراهم کنند، بعنوان مرکز آزمون چهارمین مسابقه ملی نانو انتخاب خواهند شد.

ستاد نانوی دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنین نهاد ترویجی انجمن علمی شیمی این دانشگاه، در سال گذشته نیز نقش بسزایی در قطعی شدن حوزه آزمون شهر اهواز داشته‌اند و علاوه بر حمایت اجرایی چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو در برگزاری سومین مسابقه ملی نانو نیز حامی اجرایی بوده‌اند.

دانشگاه شهید چمران در شهر اهواز به همت مسؤولان این دانشگاه و همچنین فعالیت‌های فراوان ترویجی و آموزشی نهادهای ترویجی فناوری نانو در آن شهرستان، از دومین مسابقه ملی نانو تا کنون سه مرتبه به عنوان حوزه آزمون مسابقه ملی فناوری نانو تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو در یک مرحله‏ و بصورت تئوری در تاریخ 19 اردیبهشت‌ ماه 1393، با همکاری کمیته فناوری نانوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود.

به نوشته سایت نانو، علاقه‌مندان تا 28 اسفند ماه امسال فرصت دارند که نسبت به ثبت‌نام در این مسابقه اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ثبت‌نام در این مسابقه به پایگاه اینترنتی http://www.nano.ir/competition/ مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید