جذب برترین های کنکور دکتری

http://www.callforpapers.ir/سرپرست واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه از میان 41 واحد علوم تحقیقات این دانشگاه، تنها 9 واحد آن مجوز دارد تاکید کرد که به زودی وضعیت شعبات بدون مجوز واحدهای علوم تحقیقات مشخص می شود.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.callforpapers.ir)، خسرو دانشجو در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت مقام والای استاد در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد در پاسخ به پرسش مهر درباره آخرین وضعیت واحدهای فاقد مجوز برخی شعبات علوم تحقیقات این دانشگاه، گفت: برخی از مجوزهای علوم تحقیقات با مجوزهای داخلی دانشگاه آزاد در دوره ریاست قبلی شکل گرفته است و شورای گسترش وزارت علوم این مجوز را برای فعالیت این واحدها صادر نکرده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری شورای گسترش وزارت علوم و دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی مشکل مجوز سایر شعبات نیز حل خواهد شد.

به گفته دانشجو در یکی دو ماه گذشته پرونده واحدهای بدون مجوز تکمیل شده و با پیگیری ها مشکل این شعبات حل خواهد شد.

سرپرست واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد درباره جذب استادان در این دانشگاه اظهار داشت: تعداد زیادی از استان دانشگاه های دولتی دارای درجه استادی را در واحدهای علوم تحقیقات جذب کرده و از مجموعه یک هزار نفری هیئت علمی که در واحد علوم تحقیقات تهران فعالیت می کنند از استادانی هستند که با درجه استادی یا دانش یاری جذب شدند و با دانشگاه های دولتی هم همکاری دارند.

وی خاطر نشان کرد: تلاش می شود از رتبه های اول دکتری در کنکور برای جذب هیئت علمی استفاده شود و به زودی فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد و مجوز 150 نفر از دانشجویان برتر و دکترای کشور را هم گرفتیم.

دانشجو همچنین درباره رسمی کردن پرسنل شرکتی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: این عده در زمان ریاست قبلی دانشگاه آزاد و در قالب نیروهای شرکت های پیمانکاری و انعقاد قرار داد فعالیت می کردند.

وی اظهار داشت: بعد از تغییر و تحولات در دانشگاه آزاد تعدادی از آنها توقع دارند که به عنوان کارمند رسمی دانشگاه همکاری کنند که ما درخواست آنها را به مراجع بالاتر دادیم و امید است که بتوانیم با آنها همکاری کنیم.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید