پرداخت بیش از 10 میلیارد ریال حمایت‌ تشویقی به محققان نانو

http://www.callforpapers.ir/ستاد توسعه فناوری نانو در بهمن ماه امسال مبلغ 10 میلیارد و 160 میلیون و 250 هزار ریال به یک هزار و 202 محقق پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ همچنین ستاد توسعه فناوری نانو از ابتدای سال 1392 بیش از 117 میلیارد ریال حمایت تشویقی را به بیش از 13 هزار محقق پرداخت نموده است.

به نوشته سایت نانو، این حمایت‌ها مربوط به افرادی است که درخواست حمایت تشویقی آنها تا آخر آذر ماه 1392 در ستاد فناوری نانو داوری و تایید شده و مشکلی برای پرداخت (مانند اشکال در شماره حساب، شرکت نکردن در کنگره‌های مورد تأیید ستاد و ارائه مقاله) نداشته‌اند.

همچنین مرحله دوم حمایت تشویقی پایان‌نامه افرادی که در شانزدهمین‎ ‎سمینار شیمی‎ ‎فیزیک شرکت کرده‌اند نیز پرداخت شده‌ است.

فرآیند مربوط به پرداخت حمایت تشویقی موارد تایید شده در دی ماه 1392 و همچنین افرادی که در همایش‌ها و دوره‌های «چهاردهمین همایش دانش‌آموختگان نانو»، «نهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران» و «شرکت کنندگان در سومین و چهارمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو» شرکت کرده‌اند، در حال انجام بوده و در صورت پرداخت اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با هدف ایجاد تعامل بین محققان فناوری‌ نانو، تمامی فارغ‌التحصیلان برای دریافت بخش دوم حمایت تشویقی ملزم به شرکت در یکی از همایش‌های مورد تأیید ستاد هستند. این همایش‌ها توسط انجمن‌های علمی و با حمایت ستاد برگزار می‌شوند که دانشجویان علاوه بر ارائه مقاله در همایش ضروری است در کارگاه‌های برگزار شده توسط ستاد نیز شرکت کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید