مهلت ارسال آثار به مسابقه ايده‌پردازي و برنامه‌نويسي اندرويد تا 29 بهمن تمدید شد

http://www.callforpapers.ir/مهلت ارسال آثار و ايده‌ها براي اولين مسابقه ايده‌پردازي و برنامه‌نويسي اندرويد که با عنوان «ایران موبی‌کد 2014» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود، با توجه به درخواست‌هاي مكرر علاقه‌مندان تا ساعت 10 صبح مورخ 29 /11/ 1392 تمديد شد.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر محمد مهدی عبادزاده، دبیر کمیته داوری مسابقه «ایران موبی‌کد 2014» با بیان این خبر گفت: در چند روز گذشته تماس‌های زیادی از سوی علاقه‌مندان در خصوص تمديد زمان مهلت ارسال آثار و ايده‌ها از سوي توسعه‌دهندگان با دبيرخانه مسابقه صورت گرفت و بيشتر موارد نيز به‌سبب ايجاد امكان ارسال آثار جديد به مسابقه كه در مراحل نهايي خود و تهيه مستندات هستند، بوده است.
وي افزود: به علت زمان‌بر بودن مراحل بررسي برنامه‌ها و ايده‌ها و امتياز‌دهي اوليه توسط كميته كارشناسي و نهايتاً ارزيابي نهايي توسط كميته عالي داوري، اين زمان آخرين فرصت براي شركت در مسابقه خواهد بود.
دكتر عبادزاده در مورد معیارهای مورد نظر در داوری نیز توضیح داد: برای داوری برنامه‌های کاربردی، معیارهای مشخصی در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به میزان بدیع بودن ایده، میزان برآورده ساختن نیازهای جامعه ایران، کارآیی از نظر سرعت و دقت عملکرد، میزان علمی و اصولی بودن طراحی و نحوه پیاده‌سازی‌ و واسط کاربری از جهات سادگی، زیبایی، سهولت استفاده و سرعت اشاره کرد.
وی افزود: داوری ایده‌ها نیز بر اساس معیارهایی مانند میزان بدیع بودن ایده، میزان برآورده کردن نیازهای جامعه ایران و قابلیت تبدیل شدن ایده به برنامه صورت می‌گیرد.
گفتنی است برگزیدگان نخستین دوره مسابقات ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی اندروید در کشور روز 14 اسفندماه طی مراسمی در دانشگاه امیرکبیر معرفی خواهند شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت http://www.iranmobicode.ir مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید