میزبانی دانشگاه تهران از نخستین همایش بازاریابی و فروش

http://www.callforpapers.ir/دانشگاه تهران میزبان نخستین همایش اقتصادی “مهندسی فروش و بازار یابی” خواهد بود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛  همایش مهندسی فروش و بازاریابی برای اولین بار در ایران از 26 تا 30 بهمن ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

در برگزاری این همایش که اساتید و صاحب نظران این حوزه به ایراد مطالبی در زمینه مباحث اقتصادی می‌پردازند، موسسه‌ای کانادایی و دانشگاه آزاد اسلامی نیز همراه خواهند بود.

این همایش به ارتباط میان بازاریابی و فروش، آسیب‌شناسی بازاریابی در ایران و بررسی چالش‌های برقراری ارتباط میان بازاریابی ایران و سایر کشورهای جهان می‌پردازد.

موسسه نوآوران دانش با توجه به اهمیت مسائل اقتصادی و نامگذاری سال 92 با نام “حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی” در نظر دارد، سلسله همایش‌هایی را برای بررسی چالش‌ها و نیازهای اقتصاد ایران برگزار کند و در نخستین گام اقدام به برپایی اولین همایش “مهندسی بازاریابی فروش” در دانشگاه تهران کرده است.

این همایش با حضور اساتید و صاحب نظران ایرانی چون پروفسور سید محمد اعرابی، مهندس بهروز افشار، دکتر محمود محمدیان، دکتر همایون نسیمی، دکتر نیرو شک، مهندس جواد قربانی و همچنین برخی مسئولان اقتصادی ایران برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.noavaranedanesh.ir مراجعه یا با شماره تلفن 88986376 تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید