همکاری ستاد نانو و وزارت علوم در برگزاری چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو

http://www.callforpapers.ir/کمیته فناوری نانو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در برگزاری چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو همکاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ در راستای توسعه و ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش فناوری نانو در میان دانشجویان، تفاهمنامه همکاری بین کمیته فناوری نانو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و کارگروه ترویج ستاد ویژه توسعه فناوری نانو منعقد شد.

به موجب این تفاهم‌نامه، کمیته فناوری نانوی وزارت علوم در زمینه‌های حمایت از مسابقات ملی فناوری نانو و برگزیدگان مسابقه،استفاده از ظرفیت اعضای هیئت علمی‌ متخصص در زمینه فناوری نانو در طراحی و ارزشیابی سؤالات مسابقه،اطلاع‌رسانی مسابقه ملی فناوری نانو به دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و سایر مؤسسات تابعه وزارت علوم و همکاری در ثبت نام داوطلبان،هماهنگی با دانشگاه‌ها، مراکز آموزش و پژوهشی و سایر مؤسسات تابعه وزارت علوم برای در اختیار قرار دادن امکانات سخت‌افزاری برگزاری مسابقه، همکاری در ارزیابی مدرسان فناوری نانو همکاری خواهند کرد.

کارگروه ترویج ستاد فناوری نانو از سال 1390 هر ساله در اردیبهشت ماه مسابقه ملی فناوری نانو را برگزار می‌کند. تا کنون سه دوره از این مسابقه با بیش از 9400 داوطلب برگزار شده است.

ثبت‌نام چهارمین مسابقه دانشجویی فناوری نانو نیز از آذر ماه آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص این مسابقه به سایت www.nano.ir/competition مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید