15 اردیبهشت مهلت ثبت‌نام مسابقات ملی مهارت

http://www.callforpapers.ir/مسئول مهارت‌های پیشرفته اداره کل فنی و حرفه‌ای کرمان گفت: داوطلبان شرکت در سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت تا 15 اردیبهشت ماه جاری برای ثبت‌نام مهلت دارند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir)، مریم زارع‌نسب پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سیزدهمین مسابقات ملی مهارت اظهار داشت: مرحله شهرستانی این مسابقات 28 اردیبهشت ماه جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: این آزمون در 29 رشته فنی برای سن زیر 21 سال و رشته‌های ساخت و تولید و مکاترونیک برای سن زیر 23 سال برگزار می‌شود.

زارع‌نسب بیان داشت: داوطلبان حضور در این دوره از مسابقات تا 15 اردیبهشت ماه جاری برای ثبت‌نام فرصت دارند.

وی افزود: مرحله استانی این آزمون تیر ماه، مرحله کشوری آن شهریور ماه سال جاری و مرحله جهانی آن در آلمان برگزار می‌شود.

زارع‌نسب تصریح کرد: استان کرمان در دوازدهمین دوره مسابقات موفق شد تا به لحاظ میانگین امتیازات در رده هفتم و به لحاظ کسب مدال رتبه ششم را به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: دوازدهمین دوره مسابقات ملی مهارت برای استان کرمان چهار مدال طلا، دو نقره، یک برنز و دو دیپلم افتخار به همراه داشت.

زارع‌نسب با اشاره به رشد رتبه استان کرمان در مسابقات ملی مهارت گفت: استان کرمان از سال 83 تاکنون توانسته است، رتبه خود را از بیستم به هفتم ارتقا دهد.

وی با دعوت از صنعتگران و صنایع مختلف برای حمایت از جوانان دارای مهارت‌های فنی ابراز داشت: واحدهای صنعتی و تولیدی می‌توانند از این مسابقات بازدید داشته باشند و با مهارت‌های این نیروها آشنا شوند.

به گزارش فارس، علاقمندان برای شرکت در سیزدهمین مسابقات ملی مهارت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای سراسر استان و یا سایت www.irantvto.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید