تمدید مهلت ثبت نام آزمون های تخصصی دندانپزشکی و داروسازی

http://www.callforpapers.ir/مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد مهلت ثبت نام در 2 آزمون دستیاری تخصصی در گروه دندانپزشکی و دستیاری تمدید شد و داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش می توانند در فرصت تازه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.callforpapers.ir)، بیست و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در 29 تیرماه برگزار می شود و داوطلبان تا ساعت 18 روز یکشنبه 10 اردیبهشت فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.

داوطلبان شرکت در بیست و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی می­ توانند در روزهای شنبه و یکشنبه 9 و 10 اردیبهشت ماه نسبت به ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک خود اقدام کنند و توجه داشته باشند این فرصت قابل تمدید نیست.

همچنین بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبان بیست و چهارمین دوره امتحانات پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری داروسازی تا روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام این گروه در روز شنبه 2 اردیبهشت ماه به پایان رسیده بود که بر اساس اعلام مرکز سنجش این فرصت تمدید شد.

آزمون پذیرش در دوره دکتری تخصصی و دستیاری داروسازی ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 8 تیرماه 91 در تهران برگزار می شود. کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 6 و 7 تیرماه 91 توزیع می شود.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید