60 مقاله به دبیرخانه كنفرانس بین المللی كاربردهای نانو تكنولوژی ارسال شد

www.callforpapers.irرییس پژوهشكده علوم و فناوری نانو دانشگاه كاشان گفت: تاكنون 60 مقاله به دبیرخانه كنفرانس بین المللی كاربردهای جدید نانو تكنولوژی كه به صورت مشترك بین ایران و كشور بلاروس برگزار می شود، ارسال شده است.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.callforpapers.ir)،مصطفی زاهدی فر، روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت:دانشگاه كاشان مجری آماده سازی سایت، دریافت و اعلام مقالات پذیرفته شده این كنفرانس است.

وی گفت:كنفرانس بین المللی كاربردهای نانو تكنولوژی از 27 ژوئن 2012 برابر با هفتم تیرماه سالجاری به مدت سه روز در شهر’مینسك’ پایتخت كشور بلاروس برگزار می شود.

زاهدی فر افزود: در این نشست، كاربردهای جدید علوم و فناوری نانو تكنولوژی توسط كارشناسان و متخصصان این رشته از سراسر جهان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی تاكید كرد: كنفرانس مینسك مقدمه ای برای همكاری منطقه ای گسترده ایران و بلاروس در زمینه علوم و فنون نانو تكنولوژی است.

رییس پژوهشكده علوم و فناوری نانو دانشگاه كاشان تصریح كرد: همچنین در چارچوب این كنفرانس، انجمن علمی مشتركی با عضویت ایران، بلاروس، روسیه و اوكراین تشكیل شده است.

وی افزود: كنفرانس بین المللی نانو تكنولوژی، سالانه به صورت چرخشی در یكی از این كشورهای عضو برگزار خواهد شد.

زاهدی فر خاطرنشان كرد: چاپ یك مجله علمی و تخصصی از مقالات مطرح شده از دیگر برنامه های جانبی این نشست خواهد بود.

وی با اشاره به اینكه 12 مورد از مقالات ارسال شده به دبیرخانه این كنفرانس از دیگر كشورها و بقیه مربوط به پژوهشگران داخلی است، یادآور شد: فراخوان این كنفرانس كه از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است، تا پایان فروردین ماه سالجاری ادامه دارد.

وی اظهار داشت: داوری مقالات ارسال شده به سایت http://ibcn12.kashanu.ac.ir تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری توسط هیاتی مشترك از ایران و بلاروس انجام خواهد شد.

رییس پژوهشكده علوم و فناوری نانو دانشگاه كاشان افزود:‌ مقالات پذیرفته شده در یكی از ژورنال های معتبر خارجی و چند نشریه علمی و تخصصی داخلی منتشر خواهد شد.

زاهدی فر تاكید كرد: برای ترغیب پژوهشگران داخلی به حضور در این كنفرانس بین المللی، تسهیلاتی برای تامین هزینه سفر و محل اقامت آنها پیش بینی شده است.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید