رشد 80 درصدی مقالات ارسالی به هفتمین همایش روابط عمومی الکترونیک

http://www.callforpapers.ir/دبیر اجرایی هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از رشد 80 درصدی مقالات رسیده به دبیرخانه هفتمین دوره این همایش خبر داد.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.callforpapers.ir)، غلامرضا کاظمی دینان، دبیر اجرایی هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از کارشناسانی که به فراخوان علمی این همایش پاسخ مثبت دادند تشکر کرد و گفت: به نظر می‌رسد به لحاظ کیفی نیز مقالات از رشد قابل توجهی برخوردار شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بزودی جزئیات بیشتری از کم و کیف مقالات ارسالی به بخش فراخوان مقالات اعلام خواهد شد افزود: استعدادیابی و معرفی چهره‌های جوان و آینده‌دار از مهم‌ترین اهداف برگزاری بخش فراخوان مقالات علمی در این همایش است که خوشبختانه نتایج بسیار درخشانی هم در طول سال‌های گذشته داشته است.

او با اعلام اینکه تمام مقالات ارسالی، اعلام وصول شده‌اند از کارشناسانی که مقاله خود را به دبیرخانه ارسال ولی تاکنون اعلام وصولی دریافت نکرده‌اند خواست با آدرس ایمیل info@eprcenter.ir یا ایمیل دبیر همایش به نشانیamirabbastaghipour@gmail.com مکاتبه کنند.

کاظمی دینان با اشاره به استقبال مدیران و کارشناسان روابط ‌عمومی مؤسسات و سازمان‌های مختلف از هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک افزود: روند ثبت‌نام مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی از سراسر کشور برای حضور در هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک مثبت و قابل توجه است.

وی توجه دبیرخانه دائمی همایش به طرح مباحث کاربردی و بررسی تجارب عملی در استقرار نظام روابط‌عمومی الکترونیک در سال‌های اخیر را عامل این استقبال ذکر کرد.

کاظمی دینان همچنین از بررسی کارکردهای روابط‌عمومی الکترونیک در استقرار دولت الکترونیک در وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ارائه‌کننده خدمات و بررسی کارکردهای روابط‌عمومی الکترونیک در ارتقای فضای کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی و تجاری به عنوان دو محور دیگر این همایش نام برد.

هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک 25 اردیبهشت ماه سالجاری در هتل المپیک تهران و با حضور بیش از 500 نفر از اساتید، کارشناسان و مدیران روابط‌عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد.

فرآیند ثبت‌نام برای حضور در این همایش از طریق سایت www.eprcenter.ir ادامه دارد.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید