جمعه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت

http://www.callforpapers.ir/رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزرات بهداشت از پایان مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی وزرات بهداشت در روز جمعه 12 مهر ماه خبر داد.

دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به ثبت‌نام اینترنتی آزمون دکتری تخصصی وزرات بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir، گفت: داوطلبان باید همزمان با تکمیل فرم ثبت‌نام نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی اقدام کنند.

وی افزود: پس از تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکمه ثبت توسط داوطلب برای وی کد رهگیری صادر می‌شود و برای افرادی که کد رهگیری دارند کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد، داوطلبان موظفند پس از صدور کد رهگیری آن را به همراه نسخه چاپ شده از فرم ثبت‌نامشان برای محل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نمی‌شود، تصریح کرد: همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد، بنابراین داوطلبان باید کلیه مدارک اسکن‌ شده خود را همراه با فرم ثبت‌نام به صورت اینترنتی ارسال کنند، به افرادی که در هنگام ثبت‌نام مدارک ارسال نمی‌کنند و یا ناقص ارسال می‌کنند، کد رهگیری داده نمی‌شود و کارت ورود به جلسه نیز صادر نخواهد شد.

حسن‌زاده افزود: با توجه به اینکه ثبت‌نام به صورت اینترنتی است در صورت محرز شدن تقلب و تخلف در درج اطلاعات لازم، در هر مرحله از آزمون (برگزاری، قبولی و تحصیل) از تحصیل داوطلب جلوگیری شده و محرومیت متخلفان به مراتب بیشتر از شرایط عادی خواهد بود و طبق مصوبات هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها با داوطلب برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری آزمون دکترای تخصصی وزرات بهداشت در 16 آبان ماه، گفت: این دوره از آزمون در هشت شهر تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان و کرمانشاه برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید