شماره جدید همشهری اقتصاد منتشر شد

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/01/14/13910114000151_PhotoA.jpgهمشهری اقتصاد در شماره جدید خود به بررسی شاخص‌های کلان در 6 سال اخیر پرداخته و در ادامه اعلام کرده که براساس آمارها، شاخص‌ها در این سالها منحرف شده‌اند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور، این نشریه در این شماره در نگاهی ویژه شکل‌گیری انحصار در اعطای مجوز کارگزاری‌های بورس را به روایت کارشناسان مورد بررسی قرار داده و در این باره گفتگوهایی منتشر کرده است.

مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تولید ملی، قیمت بنزین در بیش از سه دهه اخیر، 10 گوشی همراه پرفروش در بازار ایران، تداوم رشد صادرات غیرنفتی،  واردات 1.2 میلیارد دلار پارچه چادر به کشور، مشاغل غیر رسمی در کشور و درآمدزایی ایرلاینها با چراغ خاموش در این شماره همشهری اقتصاد مورد بررسی قرار گرفته است.

پرونده ویژه تغییر قیمت مسکن در چهار کلان شهر عنوان گزارش دیگری است که این نشریه در شماره فروردین 91 خود در دستور کار خود قرار داده است. در این شماره همشهری اقتصاد آثار و گفتگوهایی با پرفسور متیو کرامر استاد دانشگاه کمبریج و آلن وود استاد دانشگاه استنفورد دیده می‌شود.

آثار و گفتگوهایی با مسعود میرکاظمی وزیر سابق بازرگانی و نفت، رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اسحاق جهانگیری وزیر اسبق صنایع، احمد احمد قلعه بانی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، حمید صافدل رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، احمد معتمدی وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهرام صناعی رئیس سازمان هواشناسی، ابراهیم رزاقی استاد بازنشسته دانشگاه تهران، مهدی تقوی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، سیدعطاالله صدر مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در شماره فروردین ماه همشهری اقتصاد منتشر شده است.

شماره فروردین ماه همشهری اقتصاد در 230 صفحه و به قیمت 2500 تومان به روی دکه‌های روزنامه‌فروشی آمده است.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید