پنجاه و دومین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران

http://www.ida-dent.com/userimages/hamayesh.jpgپنجاه و دومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران با حضور اساتید مجرب دانشگاهی 19 تا 22 اردیبهشت 91 در سالن همایشهای برج میلاد برگزار می شود.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور، دکتر محسن امین سبحانی با بیان اینکه فراگیرترین کنگره دندانپزشکی با حدود 3000 شرکت کننده و 8000 بازدیدکننده از نمایشگاه جانبی برگزار می شود، اظهار کرد: در این کنگره موضوعات 12 رشته تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی مطرح خواهد شد و موضوع اصلی آن، آموزش “شکستها “، راهبری به سوی “موفقیت” است.

وی ادامه داد: از رشته های مطرح در این کنگره می توان به پروتزهای دندانی، اندودانتیکس (درمان ریشه)، پریودنتیکس(درمان لثه)، رادیولوژی، جراحی فک و صورت، بیماریهای دهان و دندان، آسیب شناسی، ایمپلنت، درمانهای ترمیمی اشاره کرد که تازه های مواد دندانی، نانوتکنولوژی، دندانپزشکی قانونی، اصول مطب داری و ارتباط با بیمار و تکنیکهای جدید در این رشته ها مطرح و بحث خواهد شد.

رئیس پنجاه و دومین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران با اشاره به حضور میهمانان خارجی در این کنگره گفت: مهلت ارسال مقالات تا 15 آبان تعیین شده بود و حدود 450 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شد که از این تعداد 90 پوستر و حدود 80 سخنران انتخاب شده اند.

سبحانی با بیان اینکه 20 تا 30 نفر از اساتید مجرب و توانمند دانشگاه کشور و همچنین اساتیدی از کشورهای ایتالیا، آمریکا، سوئیس و سوئد نیز در رابطه با موضوع اصلی کنگره سخنرانی می کنند، افزود: گروه هدف این کنگره تمامی رشته های دندانپزشکی اعم از متخصصان، دندانپزشکان عمومی، بهداشت کاران دهان و دندان، تکنسینهای پروتزهای دندانی و دانشجویان دندانپزشکی هستند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی در حاشیه این کنگره یادآور شد: برای شرکت کنندگان در این کنگره نیز امتیاز بازآموزی در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن دندانپزشکی ایران مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید