فراخوان نخستين کنفرانس بين‌المللي «نظريه‌پردازي و پيشرفت علوم انساني»

http://www.callforpapers.ir/نخستين کنفرانس بين‌المللي «نظريه‌پردازي و پيشرفت علوم انساني» با حضور انديشمندان و صاحبنظران داخلي و خارجي حوزه علوم انساني، 11 و 12 آذرماه سال آينده در دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان برگزار مي‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور، رضا علي محسني، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان با اعلام اين خبر اظهار كرد: نخستين کنفرانس بين‌المللي «نظريه‌پردازي و پيشرفت علوم انساني؛ مفاهيم و موانع و ضرورت‌ها» با حمايت معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد و دبيرخانه هيات حمايت از کرسي‌هاي نظريه‌پردازي برگزار مي‌شود.

وي افزود: هدف از برگزاري اين کنفرانس ايجاد فرصت براي طرح نظرات و نقدهاي جديد در فضاهاي علمي و حمايت از انديشمنداني است که داراي نظرياتي بوده و از پشتوانه علمي قوي برخوردار هستند.

رئيس شوراي آموزشي منطقه 10 دانشگاه آزاد با اشاره به محورهاي مقدماتي کنفرانس بين‌المللي «نظريه‌پردازي و پيشرفت علوم انساني» گفت: «تبيين مباني فرايند و سازوکارهاي نظريه‌پردازي»، «توسعه و گسترش تفكر و فرهنگ نقد و نظريه‌پردازي»، «شناسايي موانع و راهکارهاي نظريه‌پردازي در ايران»، «تبيين نقش کرسي‌هاي نظريه‌پردازي در پيشرفت فرهنگ و تمدن اسلامي»، «تدوين و توسعه نظريه‌هاي بومي از طريق كرسي‌هاي نظريه پردازي» و «ارائه الگوي ايراني اسلامي نظريه‌پردازي و نقد» از محورهاي اين كنفرانس است.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا اول اسفندماه 1390 می باشد.

محسني گفت: علاقه‌مندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به سايت دبيرخانه کنفرانس به نشاني http://gorganconf.ir مراجعه كنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید