برگزاری کنفرانس

برگزاری کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز، نمایه ISC

برگزار کننده:  دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه الزهرا، دانشگاه ارومیه، دانشگاه سوره، دانشگاه شهر کرد، دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و سایر دانشگاه های برجسته کشور.

محل برگزاری:  دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد اختصاصی ISC کنفرانس:  ۵۴۶۷۵-۰۳۲۴۰

کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان به عنوان بزرگترین، معتبرترین و منظم ترین گردهمایی سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی جامع حوزه عمران، معماری، شهرسازی، طراحی صنعتی، فناوری و هنر خاورمیانه در کشور ایران در تاریخ ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۳ توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز و با مجوز رسمی برگزاری از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره اختصاصی ۵۴۶۷۵-۰۳۲۴۰ و دارای نمایه ISC با شرکت بیش از ۲۵۰۰ نفراز فعالین این عرصه شامل دانشگاهیان، صاحب نظران، سیاستگزاران و مدیران، دانشجویان ، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور، پیمانکاران و متخصصان از کشورهای مختلف جهان با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه شهید بهشتی،دانشگاه الزهرا، دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه شهرکرد، دانشگاه ارومیه، دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، دانشگاه سوره و سایر دانشگاه های برجسته کشور در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌گردد.

‌در راستای تاکیدات وزیر علوم در جهت حکمت بنیان بودن دانشگاه ها و بررسی مقدمات و الزامات تشکیل دانشگاه و رشته های حکمت بنیان در کمیسیون علمی و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی، این کنفرانس تلاش دارد در حوزه هنر، معماری، عمران،  شهرسازی، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری و ارتقای هویت حکمت بنیان در این حوزه ها قدم بر دارد.  این رویداد مهم به صورت سالیانه و منظم و با بالاترین استاندارد های پژوهشی و علمی و مجوز های مربوطه و با همکاری، حمایت و پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی معتبر کشور برگزار خواهد گردید. با توجه به اعلام دبیرخانه کنفرانس ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایه دستاوردهای نوین پژوهشی واجرایی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌اندرکاران در زمینه معماری، عمران، هنر، طراحی صنعتی و فناوری کشور و جهان مهمترین هدف برگزاری این کنفرانس با حضور اساتید برجسته می باشد.

شایان ذکر است طبق قوانین جدید وزارت علوم  تنها مقالات ارائه شده در کنگره ها و کنفرانس های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند. همچنین در راستای اخذ نمره کامل پایاننامه و امتیاز مصاحبه دکتری، گواهینامه مقالات پذیرفته شده به صورت آنی صادر می گردد.

محورهای اصلی کنفرانس نیز عبارت اند از:

مهندسی معماری (کلیه گرایش ها)

هنر های ایرانی اسلامی

مهندسی عمران و سازه (کلیه گرایش ها)

هنرهای تجسمی، تصویرسازی، طراحی پارچه، فرش و پژوهش‌های مرتبط

سیاستگذاری، برنامه ریزی، طراحی و مدیریت شهری

مهندسی شهرسازی و توسعه شهری (کلیه گرایش ها)

فرهنگ، جامعه شناسی و روانشناسی شهری

مهندسی ترافیک، حمل و نقل و زیرساخت های شهری

مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری

محیط زیست انسانی و محیط زیست طبیعی

محیط زیست ،آب و فاضلاب، هوا و صوت

منظر شهری پایدار و توسعه

مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران

مدیریت جهانگردی و توسعه پایدار شهری

مرمت بافت ها و آثار تاریخی

طراحی‌ صنعتی‌، تاریخ، مواد و روش‌های‌ ساخت‌

 

علاقه مندان می توانند مقالات خود را از طریق پورتال کنفرانس به آدرس www.icahu.com ارسال نمایند.

نمایشگاه تخصصی جانبی، مسابقه عکاسی، تورهای تخصصی، کارگاه های آموزشی تخصصی وسخنرانی های کلیدی و نشست های علمی در راستای این کنفرانس برگزار خواهند شد. نمایشگاه تخصصی جانبی کنفرانس فرصتی کم نظیر برای معرفی شرکت ها و کسب و کارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات در این عرصه خواهد بود. برای کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس گواهینامه آموزشی معتبر بین المللی از طرف دانشگاه هنر اسلامی تبریز صادر گردیده همچنین کلیه مقالات پذیرفته شده کنفرانس علاوه بر نمایه در ISC ، SID، کنسرسیوم محتوای ملی و سیویلیکا در قالب کتاب مجموعه مقالات چاپ گردیده و کلیه مقالات برگزیده بدون نیاز به داوری مجدد در نشریات و ژورنال های معتبر پژوهشی، تخصصی، ISI و ISCپشتیبان کنفرانس رایگان چاپ خواهند گردید.

همچنین از امتیازات اصلی این کنفرانس جهت پژوهشگران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نمایه شدن کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC به شماره اختصاصی ۵۴۶۷۵-۰۳۲۴۰

– دریافت نمره و امتیاز کامل پایاننامه دکتری و ارشد طبق قوانین جدید.

برگزاری کنفرانس در سطح بین المللی.

امکان داوری زودهنگام مقالات در صورت درخواست.

نمایه سازی و انتشار کلیه مقالات در کتاب و لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانس، سیویلیکا، کنسرسیوم محتوای ملی،SID ، ISC و نهادهای بین المللی معتبر.

تدوین و تکثیر کتاب مجموعه چکیده مقالات کنفرانس در ۲ جلد فارسی و انگلیسی با تیراژ بالا.

برگزار کننده دانشگاه دولتی وزارت علوم با همکاری چندین دانشگاه برجسته کشور.

نمایه سازی و انتشار کلیه مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام.

چاپ رایگان تمامی مقالات برگزیده کنفرانس بدون نیاز به داوری مجدد در ژورنال ها و مجلات معتبر ISIوISC پشتیبان کنفرانس.

اهداء گواهینامه های بین المللی کنفرانس به زبان فارسی و انگلیسی.

امکان شرکت و ثبت نام در کنفرانس به دو حالت حضوری یا غیر حضوری.

ارائه لوح تقدیر و جوایز نفیس به مقالات برتر.

ارائه گواهینامه های اختصاصی دارای هولگرام امنیتی کنفرانس و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی جهت استعلام و پیگیری آنلاین همراه با ضریب امنیت بسیار بالا و عدم امکان جعل و یا کپی.

علاقه مندان جهت ارسال مقالات ، شرکت در کنفرانس و حضور در نمایشگاه تخصصی وکسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنفرانس به آدرس www.icahu.com مراجعه نموده و یا با دبیرخانه کنفرانس به شماره ۰۴۱۳۳۳۷۶۶۴۲  تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری نوشته در: