در دانشگاه شریف صورت گرفت

معرفی و تجلیل از پایان‌نامه‌های برتر رشته مهندسی برق

طی مراسم معرفی پایان‌نامه‌های برتر در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف، از پایان‌نامه‌های برتر در مقطع کارشناسی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر فتوت از اساتید دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در ابتدای این برنامه که عصر روز گذشته در سالن کهربا برگزار شد، طی سخنانی گفت: خوشبختانه امسال کیفیت پایان‌نامه‌ها از سال‌های پیش بسیار بالاتر بود و این موضوع می‌تواند به عنوان یک رزومه خوب در پرونده هر یک از منتخبین باقی بماند و به کمک گواهی‌نامه‌ای که به هریک از منتخبین ارائه می‌شود، می‌توان به این موضوع به عنوان یک موفقیت بزرگ استناد کرد.
در ادامه دکتر وکیلیان رییس دانشکده مهندسی برق دانشگاه شریف طی سخنانی از زحمات داوران که پایان‌ نامه‌ها را داوری کردند، تشکر کرد و برای دانشجویان شرکت کننده در این رقابت آرزوی موفقیت کرد.
همچنین دکتر فرد منش، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه شریف و مسؤول برگزاری مراسم ضمن تشکر از تمامی دانشجویانی که پروژه‌های خود را ارائه کرده بودند، افزود: امسال داوری پروژه‌ها بسیار سخت بود و خوشبختانه سطح کیفی پایان‌نامه بسیار بالا بود که همین موضوع داوری را سخت‌تر می‌کرد.
بر اساس این گزارش، پروژه کوروش هخامنشی و فرشید سالمی تحت عنوان «نظارت بی سیم‌بر سیگنال قلب با استفاده از BLE» به مقام اول رسید و صبا کریمانی، علی نیک خواه و محمد یاسر مفتح پروژه‌ای تحت عنوان «طراحی و ساخت رادیو تلسکوپ» را ارائه کردند که به مقام دوم رسید و پروژه فاطمه زارع تحت عنوان «بررسی و عملکرد ریز الور با رلوکتاسنس متغیر» به مقام سوم در بخش پروژه‌های برتر رسید.
در این رقابت پروژه محمد خورشیدیان و سید محمدرضا رضویان با عنوان «طراحی و ساخت مدار برای مخابرات داده به کمک نور مرئی»، پروژه بهنام اکبری با عنوان «طراحی، شبیه سازی و ساخت تنظیم کننده ولتاژ سه فاز مبتنی بر برش ولتاژ »، پروژه امیر مینوفر با عنوان «پردازش تصاویر ریز ارائه»، پروژه مهرداد میر افضل با عنوان «طراحی و ساخت جدا کننده بین فازی ۴۰۰ کیلو وات» و پروژه حسین پورشمسایی درگاهی با عنوان «کاربرد روش‌های اندازه گیری مستقیم جهت اندازه‌ گیری دبی جرمی هوا» به بخش ممتازین این رقابت رسید.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید