دومین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی

http://www.callforpapers.ir/دومین همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی ایران در ادامه همکاری های مشترک شرکت کاسپید و شرکت هلدینگ بیزنس گلدن وی(BGW) در تاریخ 13 و 14 بهمن ماه سال جاری، در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور، موضوعات و کارگاههای آموزشی همایش بازاریابی اینترنتی ایران، حول محور آیتم هایی مطرح خواهد شد که بعنوان روندهای جاری و موفق وب در سالهای 2010 و 2011 در کنفرانسهای بازاریابی الکترونیک، به جهانیان معرفی شده است.

در کنفرانس بازاریابی الکترونیک ایران، موضوعاتی نظیر بازاریابی مستقیم در محیط وب، رسانه های اجتماعی و برندهایی که با بکارگیری این رسانه های اجتماعی در محیط وب به شهرت رسیدند، تجزیه و تحلیل وب، بررسی نمونه ها و شرکتهای موفق بین المللی، بومی سازی استراتژیهای بازاریابی اینترنتی، سئو و بهینه سازی محتوا و مدلهای درآمدزایی در محیط وب، در حوزه های تخصصی و به شکلی کاملا حرفه ای مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در سمینار بازاریابی اینترنتی ایران، اساتید بزرگی از سراسر جهان نیز حضور خواهند یافت. افرادی نظیر شون آرمسترانگ، کریستین هاجسون، ماسیمو بورجیو و ران جونز که همگی سخنرانان سمینارهای بازاریابی بین المللی، اساتید دانشگاه، مشاوران و مدیران شرکت های بزرگ بازاریابی اینترنتی می باشند.

کسب اطلاعات بیشتر

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید