کارگاه تخصصی «کاربرد روش‌های هوشمند در صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت و گاز»

در سومین همایش بین‌المللی «نفت، گاز و پتروشیمی»، کارگاه تخصصی با عنوان «کاربرد روش‌های هوشمند (شبکه عصبی، منطق فازی و الگوریتم ژنتیک) در صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت وگاز» به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ سومین همایش بین‌المللی «نفت، گاز و پتروشیمی»، با توجه به نیاز صنعت و سرآمدی دانش متخصصان و فناوران این حوزه، جهت ایجاد فضایی برای تعامل متخصصین علمی و صنعتی داخلی و بین‌المللی، 22 و 23 آذرماه امسال با حضور متخصصان و اندیشمندان داخل وخارج کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

کمیته علمی این همایش متشکل از صاحب‌نظران و اندیشمندانی از دانشگاه لئوبن اتریش، شرکتTDE – GROUP امریکا، دانشکده نفت دانشگاه تکنولوژی مالزی، شرکت‌های CHEVRON ،CNOOC ،TOTAL،PERTAMINA، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه پتروناس مالزی، مرکز تحقیقات هاربین چین، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی حفاری ایران و … است. همچنین پروفسور میسو سولسا، رئیس شرکت CMS PRODEX لیختن اشتاین به عنوان دبیر علمی این همایش برگزیده شده است.

در این همایش دو روزه اجرای چندین کارگاه تخصصی پیش‌بینی شده است که از دانشگاه آزاد اسلامی دکتر علیرضا حاجیان مسؤول هماهنگ کننده اجرایی طرح ملی ازدیاد برداشت از مخازن نفتی و عضو هیات علمی واحد نجف آباد، کارگاه تخصصی با عنوان «کاربرد روش‌های هوشمند (شبکه عصبی، منطق فازی والگوریتم ژنتیک) در صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت و گاز» را به زبان انگلیسی ارائه می‌کند.

در این کارگاه آخرین دستاوردهای علمی روز جهان در زمینه کاربرد روش‌های هوشمند در صنایع نفت وگاز ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام در این کارگاه به سایت اینترنتی IRANOILCONF.COM بخش لیست کارگاه‌های آموزشی مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید