اسامی روزهای هفته پژوهش امسال اعلام شد

دبیر فن بازار ملی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری مجمع رؤسای پارک‌های علم و فناوری کشورهای اسلامی در روز 27 آذر ماه خبر داد و گفت: روسای این پارک‌ها از نمایشگاه هفته پژوهش بازدید خواهند کرد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر مجید متقی‌طلب در نشست خبری امروز در وزارت علوم با اشاره به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش افزود: در نمایشگاه هفته پژوهش امسال بخش فن بازار نیز همانند سالهای گذشته برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ‌در این بخش در تلاش هستیم تا روسای پارک‌های علم و فناوری کشور اسلامی از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی با اشاره به حضور روسای پارک‌های علم و فناوری کشورهای اسلامی در ایران اظهار داشت: مجمع عمومی پارک‌های علم و فناوری کشورهای اسلامی در روز جمعه 27 آذر ماه در پارک علم و فناوری گیلان برگزار خواهد شد.

متقی‌طلب خاطرنشان کرد: رؤسای این پارک‌ها در سفر به ایران قرار است قبل از حضور در این مجمع از نمایشگاه هفته پژوهش در بخش فن بازار بازدید کنند.

دبیر فن بازار ملی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: علاوه بر آن در تلاش هستیم تا 9 شرکت بزرگ بین‌المللی استارتاپ را به این نمایشگاه دعوت کنیم.

متقی‌طلب خاطرنشان کرد: در فن‌بازار سال جاری از چهار وزارتخانه مرتبط با حوزه اقتصاد دعوت به عمل می‌آید تا بتوانند در زمینه انعقاد قراردادهای انتقال فناوری به شرکتهای دانش بنیان خدماتی ارائه دهند.

به گفته وی اعضای مجمع پارک‌های علم و فناوری کشورهای اسلامی شامل کشورهای عراق، مصر، سوریه، سودان، پاکستان، اندونزی و سنگال است.

اسامی روزهای هفته پژوهش

به گزارش خبرنگار ایسنا، هفته پژوهش که از روز 22 تا 27 آذر ماه برگزار می‌شود برای هر روز عناوینی از سوی وزارت علوم اعلام شده است.

بر این اساس روز 22 آذر ماه به نام روز پژوهش، فناوری و مدرسه و روز 23 آذر ماه، روز پژوهش، فناوری و صنعت نامگذاری شده است.

روز 24 آذر ماه ، روز پژوهش، فناوری و دانشگاه کارآفرین، روز 25 آذر، روز پژوهش، فناوری و حامیان پژوهشی، روز 26 آذر ماه، روز پژوهش، فناوری و اقتدار ملی و اقتصاد مقاومتی و روز 27 آذر ماه نیز روز پژوهش، فناوری و حوزه و دانشگاه خواهد بود.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید