آغاز مهلت تکمیل ظرفیت ارشد پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال 94 و دانشجویان مشمول استفاده از آیین‌نامه استعداد درخشان می‌توانند امروز و فردا نسبت به انتخاب رشته محل‌های جدید اقدام کنند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛  محمدحسین‌پور کاظمی با اعلام این خبر افزود: داوطلبانی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته محل تحصیل شده‌اند، اعم از قبولی یا مردودی در مرحله اعلام نتایج نهایی و دانشجویان مشمول استفاده از آیین‌نامه استعداد درخشان (بدون آزمون و با آزمون) می‌توانند از رشته محل‌های جدید اعلام شده و رشته محل‌هایی که براساس اعلام دانشگاه‌ها خالی مانده‌اند، مجدداً انتخاب رشته محل داشته باشند.

وی افزود: رشته محل‌های جدید در جدول مربوطه در اطلاعیه این مرکز به نشانی www.sanjeshp.ir مشخص شده است.

پورکاظمی با تأکید به دقت در انتخاب رشته محل توسط داوطلبان گفت: داوطلبان طی روزهای 18 و 19 مهر با وارد کردن کد رهگیری خود در سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی وارد قسمت مربوطه شده و انتخاب‌های جدید خود را ثبت کنند.

وی با بیان این که نتایج مرحله تکمیل ظرفیت، نیمه اول آبان ماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد تصریح کرد: افرادی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب محل شده‌اند اواخر مهرماه کارنامه‌ای دریافت خواهند کرد که نشان دهنده جایگاه و وضعیت داوطلب در رشته محل‌های انتخابی می‌باشد.

به گزارش وب دا، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: زمان شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت توسط دانشگاه پذیرنده اعلام خواهد شد.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید