فراخوان مقاله جشنواره آسیایی ادبیات کودکان سنگاپور

فراخوان مقاله جشنواره آسیایی ادبیات کودکان سنگاپور

شورای کتاب سنگاپور برای جشنواره آسیایی ادبیات کودکان 2016 فراخوان داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ سنگاپور بنا دارد در سال 2016 با ایجاد کنفرانسی، نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک را گرد هم آورد تا با یکدیگر و متخصصان صنعت چاپ و نشر، یک شبکه ارتباطی ایجاد کنند و ادبیات کودکان در آسیا و سراسر جهان را جشن بگیرند.

برای انتخاب مقالات گروهی از متخصصین در زمینه آموزش و پرورش دعوت شده اند تا در این برنامه به کمیته انتخاب بپیوندند. این کمیته وظیفه انتخاب مقالات را بر اساس موضوع و محتوای مورد نیاز این جشنواره بر عهده دارد. افرادی که در کنفرانس پذیرفته می شوند ، یک مجوز کامل جشنواره را (که شامل ورود به کنفرانس معلمان، انجمن والدین، کنفرانس نویسندگان و تصویرگران و نشست رسانه ای است، که البته شامل بلیط ورودی به کلاس های تخصصی هم می شود) دریافت خواهند کرد.

بنا بر اعلام، مخارج و اقامت در هتل بر عهده این کنفرانس نیست و شرکت کنندگان خود باید این مخارج را تامین کنند.

این کنفرانس با حضور نویسندگان، تصویرگران، ناشران، کتابداران، آژانس های ادبی، توزیع کنندگان و فروشندگان، مترجمان، معلمان و دیگر متخصصان در حوزه کودک برگزار می شود.

موضوع های پیشنهادی:

• فانتزی (به عنوان مثال، اژدها و دنیای افسانه ها)

• داستان های علمی تخیلی

• بازآفرینی داستان های کلاسیک

• تنوع در کتاب ها

• کتاب های کودکان برای بزرگسالان

• آزادی بیان برای یک تصویرگر در هنگامی که با مرزهای تعیین شده توسط نویسنده و ناشر مواجه است

• کتاب های پاپ آپ و مقوایی

• آیا سردبیر در افزایش محبوبیت کتاب نقش کمی دارد؟

• استفاده از وب سایت های بین المللی برای فروش کتاب.

اگر علاقه‌مندان ایده های هیجان انگیز دیگری دارند می‌توانند در بخش اطلاعات اعلام کنند.

50 Geylang East Avenue 1 Singapore 389777 Tel: (65) 6848 8290 Fax: (65) 6742 9466 E: afcc@bookcouncil.sg W: www.afcc.com.sg

ملزومات

متقاضیان باید فرم اطلاعات را در آدرس http://afcc.com.sg/پر کرده و تا تاریخ اول اکتبر 2015(9 مهرماه 94) به نشانی alycia@bookcouncil.sg ارسال کنند.

اطلاعات بیشتر را در این آدرس می توانید بیابید. http://bookcouncil.sg/festivals/detail/asian-festival-of-childrens-content-afcc

فرم اطلاعات در مرحله گزینش استفاده می شود. این فرم باید همراه با تصویر سخنران مقاله باشد(عکس با وضوح بالا حداکثر 1 مگابایت).

دو ماه پیش از شروع مراسم ، از متقاضیان منتخب درخواست خواهد شد که یک پیش نویس از مقاله کامل خود را همراه با نقطه نظرات و پاورپوینت خود ارسال کنند. مقالات باید با فرمت های word،RTF, TXT, PDF باشند. زمان ارائه مقاله حداکثر یک ساعت و کلاس های تخصصی حداکثر سه ساعت است . سخنگو با این سازمان توافق می کند که سخنرانی اش برای تبلیغات و بازاریابی چاپ شده و یا به صورت آنلاین منتشر شود.

در ادامه این فراخوان امده است:

اگر بعد از ارسال مقاله حداکثر تا 5 روز کاری تایید دریافت را دریافت نکردید با ما تماس بگیرید.

اگر سوالی در مورد ارسال مقاله داشتید با آدرس ایمیل alycia@bookcouncil.sg تماس بگیرید.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.