دعوت از ۴۰۰ شرکت بخش خصوصی برای حضور در چهارمین کنفرانس ملی مصالح

دعوت از ۴۰۰ شرکت بخش خصوصی برای حضور در چهارمین کنفرانس ملی مصالح

 دبیر اجرایی چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین گفت: اطلاعیه برگزاری این کنفرانس برای ۴۰۰ شرکت بخش خصوصی، تمامی دانشگاه‌های دولتی، ۱۰۰ واحد دانشگاه آزاد و دستگاه‌ها اجرایی و شرکت‌های دولتی مرتبط ارسال شده است.

 به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛محمد غلامی در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی کمیته برگزاری نمایشگاه در کنار این همایش ملی خبر داد و افزود: این نمایشگاه در ۱۰۰ غرفه با حضور فعالان بخش‌های مختلف برپا می‌شود.

 وی با بیان اینکه کارفرمایان، پیمانکاران و مهندسان کمتر با مصالح نوین آشنا هستند، اظهارکرد: ۵۰ درصد مصالح نوین از جمله گچ برگ و دیوار کناف قابلیت استفاده در استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند ولی هم اکنون به دلیل نبود آشنایی لازم کمتر از پنج درصد از مصالح نوین در استان استفاده می‌کنند.

 دبیر اجرایی چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین خاطرنشان کرد: استفاده از مصالح نوین از نظر اقتصادی و سرعت اجرا مفید است و این مهم نیازمند فرهنگ سازی و آشنایی با مزایای این مصالح است.

 غلامی تصریح کرد: تاکنون دستگاه‌های اجرایی مختلفی از جمله سازمان نظام مهندسی، سازمان صنعت، معدن و تجارات، شهرداری یاسوج، مسکن و شهرسازی، پدافند غیرعامل و استانداری برای برگزاری چهارمین همایش ملی مصالح و سازه‌های نوین در یاسوج با دانشگاه یاسوج همکاری داشتند.

 وی ادامه داد: کمیته اجرایی این کنفرانس شامل بخش‌های مختلفی است که هر یک وظایفی را تا زمان برگزاری این کنفرانس در آبان ماه بر عهده دارند.

 دبیر اجرایی چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین بیان کرد: دانشجویان به عنوان رکن اصلی این کنفرانس در راه‌اندازی بخش‌های مختلف همکاری تنگاتنگی خواهند داشت.

 غلامی عنوان کرد: بخش طراحی سایت توسط دانشگاه در اختیار ما قرار داده شده و وب سایت را نیز بارگذاری کرده‌ایم.

 وی گفت: با دانشگاه‌های مختلف در خصوص برگزاری این کنفرانس ملی ارتباط برقرار کرده‌ایم که از مهم‌ترین آن‌ می‌توان به دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه گیلان، سمنان و دانشگاه دولتی اصفهان اشاره کرد.

 دبیر اجرایی چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین افزود: بروشورها و پوستر همایش را از طریق ایمیل برای تمام دانشگاه‌های دولتی کشور و همچنین تعداد ۱۰۰ دانشگاه آزاد نمونه و ۵۰ دانشگاه غیرانتفاعی فرستاده‌ایم.

 غلامی با بیان این که از شرکت‌ها و بخش خصوصی فعال در این حوزه هم غافل نشده‌ایم، اضافه کرد: شرکت‌های فعال خصوصی و ممتاز کشور را برای حضور در نمایشگاه دعوت کرده‌ایم که برآورد ما حضور تعداد ۴۰۰مهمان در چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین است.

لازم به ذکر است که این کنفرانس تحت حمایت رسمی سیویلیکا می باشد.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.