برگزاری دوره‌های تابستانه آموزش مهارت‌های تکمیلی در دانشگاه پیام نور

http://www.callforpapers.ir/معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از شروع برگزاری اولین دوره های آموزش مهارت های تکمیلی در ایام تابستان 94 خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر خانیکی ضمن اشاره به چشم انداز اصلی دانشگاه‌ها درخصوص تربیت نیروی متخصص مورد نیاز جامعه، گفت: مجموعه مدیریتی دانشگاه پیام نور در چارچوب رسالت و اهداف و با توجه به تاکید وزیر علوم، مبنی بر لزوم بهره گیری دانشگاه پیام نور از بستر آموزش الکترونیکی به عنوان یکی از ابزارهای آموزش از راه دور، در قالب دوره های تخصصی تکمیلی و مهارتی و به منظور کارآفرینی، ثروت آفرینی و اشتغال، اقدام به توانمندسازی دانشجویان این دانشگاه نموده است.

وی افزود: دانشجویان علی رغم دانش نظری که در طول مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد سپری می کنند، پس از فارغ التحصیلی و هنگام ورود به بازار کار با بحران ضعف مهارت های به روز و کاربردی مواجه می شوند که باید در این خصوص اقدام موثری صورت گیرد.

دکتر خانیکی ضمن تشریح روند اجرایی کار گفت: در این راستا طی 4 ماه گذشته کمیته فنی آموزش های آزاد، پس از اعلام فراخوان و دریافت بیش از 150 طرح پیشنهادی اعضای هیات علمی، حدود 40 دوره را تصویب کرده که ثبت نام در این دوره ها همزمان با انتخاب واحد ترم تابستان و از طریق سامانه گلستان صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دانشجویان متقاضی دوره های مذکور برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://elearning.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید