جایزه کتاب معماری و شهرسازی برگزار می‌شود

http://www.callforpapers.ir/جایزه کتاب معماری و شهرسازی (جایزه دکتر منوچهر مزینی) به مناسبت روز جهانی کتاب، سومین مراسم دوسالانه‌اش را در باغ موزه قصر تهران برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ بنا بر اعلام، در سومین دوره این جایزه با بررسی 234 عنوان کتاب که به دبیرخانه واصل شد، تعداد 121 جلد به علت عدم انطباق با شرایط مسابقه، به دور دوم راه نیافت و از عناوین باقی‌مانده در زمینه تالیف و ترجمه، که در 24 گرایش مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند، 54 عنوان لوح سپاس و 35 عنوان لوح ویژه دریافت می‌کنند. همچنین به 11 اثر لوح افتخار و به 10 اثر لوح کتاب برتر اختصاص یافته است. علاوه بر آن، تندیس زرین و سیمین جایزه به نفرات اول و دوم و ناشر برگزیده اهدا می‌شود.

گرایش آثار شرکت داده‌شده عبارت است از: نوسازی و مرمت بنا، نوسازی و بهسازی شهری، سازه و تکنولوژی ساخت، طراحی منظر، علوم و آموزش کاربردی، برنامه ریزی معماری، مستندنگاری، تاریخ شفاهی و اتوبیوگرافی، مدیریت پروژه، اندیشه پژوهی و نظریه پردازی، تاریخ هنر معماری و شهرسازی، محیط زیست (انسان و محیط)، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، نهادهای معماری و شهرسازی، طراحی شهری، طراحی معماری و جزئیات، معماران (معرفی و آثار)، جامعه شناسی شهری، روستاشناسی و روستاپژوهی، تکنولوژی طراحی، ساختمان سازی صنعتی، تاسیسات، ایرانشناسی، شهرشناسی و تاریخ شهر.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مراسم می توانند عصر چهارشنبه 27 خرداد ساعت 16 به محل تالار فرخی یزدی واقع در باغ موزه قصر به نشانی: انتهای خیابان شهید مطهری،بعد از تقاطع خیابان دکتر شریعتی،میدان پلیس مراجعه کنند. شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید